TS ISKRA LASOWICE - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualno¶ci:
  • 2018-03-23 Smutna wiadomo¶ć dla sympatyków piłki nożnej.
  • 2018-03-23 Odwołane spotkanie.
  • 2017-08-16 Startujemy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS UNIA STRZYBNICA - LKS TEMPO STOLARZOWICE 0:3
  • KS PIEKARY - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1:1
  • SILESIA II MIECHOWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH 0:3
  • ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 0:0
  • LKS ORZEŁ KOTY - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 1:3
  • KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 1:1
  • DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - GKS ROZBARK BYTOM 6:3
  • KS CZARNI SUCHA GÓRA - TS ISKRA LASOWICE 1:1
  •        

Najbliższe spotkanie

TS ISKRA LASOWICEDKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA
TS ISKRA LASOWICE   DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA
2018-04-21, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
UKS UNIA STRZYBNICA - KS CZARNI SUCHA GÓRA
TS ISKRA LASOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA
GKS ROZBARK BYTOM - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE
GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE - LKS ORZEŁ KOTY
LKS SOKÓŁ ORZECH - KS PIEKARY
KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS TEMPO STOLARZOWICE
LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - SILESIA II MIECHOWICE
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE - ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA

Losowa galeria

Naprzód Wieszowa 1:4 Iskra Lasowice
Ładowanie...

Kalendarium

21

04-2018

sobota

TS ISKRA LASOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - 16:30

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

¶roda

KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE - TS ISKRA LASOWICE - 16:30

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

pi±tek

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 25, wczoraj: 80
ogółem: 898 791

statystyki szczegółowe

Prawa autorskie ©

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 0:3 LKS SOKÓŁ ORZECH zobacz ›
2017-08-19 TS ISKRA LASOWICE 2:1 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE relacja ›
2017-08-19 GKS ROZBARK BYTOM 0:0 UKS UNIA STRZYBNICA zobacz ›
2017-08-19 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1:1 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE zobacz ›
2017-08-20 SILESIA II MIECHOWICE 1:0 KS PIEKARY zobacz ›
2017-08-20 KS CZARNI SUCHA GÓRA 1:1 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
2017-08-20 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 0:1 LKS TEMPO STOLARZOWICE zobacz ›
2017-09-13 LKS ORZEŁ KOTY 1:2 KS NITRON KRUPSKI MŁYN zobacz ›
2017-08-26 KS PIEKARY 2:2 UKS UNIA STRZYBNICA zobacz ›
2017-08-26 LKS TEMPO STOLARZOWICE 3:0 SILESIA II MIECHOWICE zobacz ›
2017-08-26 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 0:3 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA zobacz ›
2017-08-26 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 1:0 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE zobacz ›
2017-08-26 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 2:0 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA zobacz ›
2017-08-26 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 1:4 KS CZARNI SUCHA GÓRA zobacz ›
2017-08-26 GKS ROZBARK BYTOM 0:1 TS ISKRA LASOWICE relacja ›
2017-09-13 LKS SOKÓŁ ORZECH 4:0 LKS ORZEŁ KOTY zobacz ›
2017-08-30 TS ISKRA LASOWICE 0:2 UKS UNIA STRZYBNICA zobacz ›
2017-08-30 KS CZARNI SUCHA GÓRA 3:1 GKS ROZBARK BYTOM zobacz ›
2017-08-30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 4:0 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE zobacz ›
2017-08-30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 2:0 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
2017-08-30 SILESIA II MIECHOWICE 1:0 KS NITRON KRUPSKI MŁYN zobacz ›
2017-08-30 KS PIEKARY 3:0 LKS TEMPO STOLARZOWICE zobacz ›
2017-09-20 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 0:6 LKS SOKÓŁ ORZECH zobacz ›
2017-11-25 LKS ORZEŁ KOTY LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 12:00
2017-09-02 LKS TEMPO STOLARZOWICE 0:0 UKS UNIA STRZYBNICA zobacz ›
2017-09-02 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2:1 KS PIEKARY zobacz ›
2017-09-02 LKS SOKÓŁ ORZECH 2:0 SILESIA II MIECHOWICE zobacz ›
2017-09-02 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 6:1 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA zobacz ›
2017-09-02 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 3:0 LKS ORZEŁ KOTY zobacz ›
2017-09-02 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 2:3 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE zobacz ›
2017-09-02 GKS ROZBARK BYTOM 1:5 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA zobacz ›
2017-09-02 TS ISKRA LASOWICE 1:0 KS CZARNI SUCHA GÓRA zobacz ›
2017-09-09 KS CZARNI SUCHA GÓRA 2:7 UKS UNIA STRZYBNICA zobacz ›
2017-09-09 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1:1 TS ISKRA LASOWICE zobacz ›
2017-09-09 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 7:0 GKS ROZBARK BYTOM zobacz ›
2017-09-09 LKS ORZEŁ KOTY 0:0 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE zobacz ›
2017-09-09 KS PIEKARY 2:1 LKS SOKÓŁ ORZECH zobacz ›
2017-09-09 LKS TEMPO STOLARZOWICE 0:2 KS NITRON KRUPSKI MŁYN zobacz ›
2017-09-10 SILESIA II MIECHOWICE 0:1 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE zobacz ›
2017-09-10 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 3:5 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
2017-09-16 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 3:1 UKS UNIA STRZYBNICA zobacz ›
2017-09-16 LKS SOKÓŁ ORZECH 2:2 LKS TEMPO STOLARZOWICE zobacz ›
2017-09-16 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 4:1 KS PIEKARY zobacz ›
2017-09-16 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 0:2 SILESIA II MIECHOWICE zobacz ›
2017-09-16 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 2:0 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA zobacz ›
2017-09-16 TS ISKRA LASOWICE 0:6 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE zobacz ›
2017-09-17 GKS ROZBARK BYTOM 2:1 LKS ORZEŁ KOTY zobacz ›
2017-09-17 KS CZARNI SUCHA GÓRA 3:2 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA zobacz ›
2017-09-23 LKS ORZEŁ KOTY 2:3 TS ISKRA LASOWICE relacja ›
2017-09-23 KS PIEKARY 2:3 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
2017-09-23 LKS TEMPO STOLARZOWICE 2:4 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE zobacz ›
2017-09-24 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 3:0 GKS ROZBARK BYTOM zobacz ›
2017-09-24 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1:2 LKS SOKÓŁ ORZECH zobacz ›
2017-11-25 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA UKS UNIA STRZYBNICA 13:00
2017-11-25 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE KS CZARNI SUCHA GÓRA 13:00
2017-11-26 SILESIA II MIECHOWICE GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 11:00
2017-09-30 UKS UNIA STRZYBNICA 0:0 LKS SOKÓŁ ORZECH zobacz ›
2017-09-30 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2:1 KS NITRON KRUPSKI MŁYN zobacz ›
2017-09-30 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 0:0 LKS TEMPO STOLARZOWICE zobacz ›
2017-09-30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 4:0 KS PIEKARY zobacz ›
2017-09-30 GKS ROZBARK BYTOM 1:1 SILESIA II MIECHOWICE zobacz ›
2017-09-30 TS ISKRA LASOWICE 1:3 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA zobacz ›
2017-09-30 KS CZARNI SUCHA GÓRA 7:1 LKS ORZEŁ KOTY zobacz ›
2017-09-30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 4:4 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE zobacz ›
2017-10-07 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1:2 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
2017-10-07 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 4:2 UKS UNIA STRZYBNICA zobacz ›
2017-10-07 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 0:1 KS CZARNI SUCHA GÓRA zobacz ›
2017-10-07 KS PIEKARY 8:3 GKS ROZBARK BYTOM zobacz ›
2017-10-07 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 2:2 LKS TEMPO STOLARZOWICE zobacz ›
2017-10-07 LKS SOKÓŁ ORZECH 0:0 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE zobacz ›
2017-10-07 LKS ORZEŁ KOTY 0:3 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA zobacz ›
2017-10-08 SILESIA II MIECHOWICE 2:5 TS ISKRA LASOWICE relacja ›
10  2017-10-14 UKS UNIA STRZYBNICA 1:3 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE zobacz ›
10  2017-10-14 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 0:2 LKS SOKÓŁ ORZECH zobacz ›
10  2017-10-14 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 4:1 KS NITRON KRUPSKI MŁYN zobacz ›
10  2017-10-14 GKS ROZBARK BYTOM 1:4 LKS TEMPO STOLARZOWICE zobacz ›
10  2017-10-14 TS ISKRA LASOWICE 0:2 KS PIEKARY zobacz ›
10  2017-10-14 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1:3 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA zobacz ›
10  2017-10-14 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 6:0 LKS ORZEŁ KOTY zobacz ›
10  2017-10-15 KS CZARNI SUCHA GÓRA 4:1 SILESIA II MIECHOWICE zobacz ›
11  2017-10-21 LKS ORZEŁ KOTY 0:5 UKS UNIA STRZYBNICA zobacz ›
11  2017-10-21 KS PIEKARY 2:2 KS CZARNI SUCHA GÓRA zobacz ›
11  2017-10-21 LKS TEMPO STOLARZOWICE 1:2 TS ISKRA LASOWICE zobacz ›
11  2017-10-21 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1:0 GKS ROZBARK BYTOM zobacz ›
11  2017-10-21 LKS SOKÓŁ ORZECH 0:0 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE zobacz ›
11  2017-10-21 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 1:1 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
11  2017-10-22 SILESIA II MIECHOWICE 2:4 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA zobacz ›
11  2017-10-22 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 0:0 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE zobacz ›
12  2017-10-28 UKS UNIA STRZYBNICA 1:1 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
12  2017-10-28 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 0:3 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE zobacz ›
12  2017-10-28 GKS ROZBARK BYTOM 1:4 LKS SOKÓŁ ORZECH zobacz ›
12  2017-10-28 TS ISKRA LASOWICE 2:0 KS NITRON KRUPSKI MŁYN zobacz ›
12  2017-10-28 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:2 KS PIEKARY zobacz ›
12  2017-10-28 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 4:2 SILESIA II MIECHOWICE zobacz ›
12  2017-10-28 LKS ORZEŁ KOTY 0:0 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA zobacz ›
12  2017-10-28 KS CZARNI SUCHA GÓRA 0:1 LKS TEMPO STOLARZOWICE zobacz ›
13  2017-11-04 KS PIEKARY 0:5 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE zobacz ›
13  2017-11-04 LKS TEMPO STOLARZOWICE 1:3 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA zobacz ›
13  2017-11-04 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1:3 KS CZARNI SUCHA GÓRA zobacz ›
13  2017-11-04 LKS SOKÓŁ ORZECH 3:1 TS ISKRA LASOWICE relacja ›
13  2017-11-04 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2:3 GKS ROZBARK BYTOM zobacz ›
13  2017-11-04 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 2:1 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE zobacz ›
13  2017-11-05 SILESIA II MIECHOWICE 3:1 LKS ORZEŁ KOTY zobacz ›
13  2017-11-05 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 3:2 UKS UNIA STRZYBNICA zobacz ›
14  2017-11-11 UKS UNIA STRZYBNICA 3:3 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE zobacz ›
14  2017-11-11 GKS ROZBARK BYTOM 1:0 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
14  2017-11-11 TS ISKRA LASOWICE 0:2 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE zobacz ›
14  2017-11-11 KS CZARNI SUCHA GÓRA 0:5 LKS SOKÓŁ ORZECH zobacz ›
14  2017-11-11 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1:1 KS NITRON KRUPSKI MŁYN zobacz ›
14  2017-11-11 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 6:0 LKS TEMPO STOLARZOWICE zobacz ›
14  2017-11-11 LKS ORZEŁ KOTY 0:0 KS PIEKARY zobacz ›
14  2017-11-12 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 1:1 SILESIA II MIECHOWICE zobacz ›
15  2017-11-18 KS PIEKARY 2:0 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA zobacz ›
15  2017-11-18 LKS TEMPO STOLARZOWICE 2:2 LKS ORZEŁ KOTY zobacz ›
15  2017-11-18 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 0:2 KS CZARNI SUCHA GÓRA zobacz ›
15  2017-11-18 LKS SOKÓŁ ORZECH 3:1 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA zobacz ›
15  2017-11-18 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2:3 KS CZARNI SUCHA GÓRA zobacz ›
15  2017-11-18 TS ISKRA LASOWICE 2:5 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
15  2017-11-18 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 2:3 GKS ROZBARK BYTOM zobacz ›
15  2017-11-19 SILESIA II MIECHOWICE 4:1 UKS UNIA STRZYBNICA zobacz ›
16  2018-05-16 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE TS ISKRA LASOWICE 17:00
16  2018-05-16 UKS UNIA STRZYBNICA GKS ROZBARK BYTOM 17:00
16  2018-05-16 LKS SOKÓŁ ORZECH KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 17:00
16  2018-05-16 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 18:00
16  2018-05-16 KS PIEKARY SILESIA II MIECHOWICE 11:00
16  2018-05-16 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE KS CZARNI SUCHA GÓRA 17:00
16  2018-05-16 LKS TEMPO STOLARZOWICE ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 17:00
16  2018-05-16 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS ORZEŁ KOTY 17:30
17  2018-03-31 UKS UNIA STRZYBNICA 3:1 KS PIEKARY zobacz ›
17  2018-03-31 SILESIA II MIECHOWICE 3:1 LKS TEMPO STOLARZOWICE zobacz ›
17  2018-03-31 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 3:3 KS NITRON KRUPSKI MŁYN zobacz ›
17  2018-03-31 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 1:5 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE zobacz ›
17  2018-03-31 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 0:2 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
17  2018-03-31 KS CZARNI SUCHA GÓRA 0:2 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE zobacz ›
17  2018-03-31 TS ISKRA LASOWICE 3:0 GKS ROZBARK BYTOM zobacz ›
17  2018-03-31 LKS ORZEŁ KOTY 3:2 LKS SOKÓŁ ORZECH zobacz ›
18  2018-04-07 UKS UNIA STRZYBNICA 1:1 TS ISKRA LASOWICE zobacz ›
18  2018-04-07 GKS ROZBARK BYTOM 1:0 KS CZARNI SUCHA GÓRA zobacz ›
18  2018-04-07 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 3:4 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA zobacz ›
18  2018-04-07 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 0:3 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE zobacz ›
18  2018-04-07 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 1:0 LKS ORZEŁ KOTY zobacz ›
18  2018-04-07 LKS SOKÓŁ ORZECH 3:1 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA zobacz ›
18  2018-04-07 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 0:0 SILESIA II MIECHOWICE zobacz ›
18  2018-04-07 LKS TEMPO STOLARZOWICE 1:1 KS PIEKARY zobacz ›
19  2018-04-14 UKS UNIA STRZYBNICA 0:3 LKS TEMPO STOLARZOWICE zobacz ›
19  2018-04-14 KS PIEKARY 1:1 KS NITRON KRUPSKI MŁYN zobacz ›
19  2018-04-14 SILESIA II MIECHOWICE 0:3 LKS SOKÓŁ ORZECH zobacz ›
19  2018-04-14 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 0:0 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE zobacz ›
19  2018-04-14 LKS ORZEŁ KOTY 1:3 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE zobacz ›
19  2018-04-14 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 1:1 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE zobacz ›
19  2018-04-14 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 6:3 GKS ROZBARK BYTOM zobacz ›
19  2018-04-15 KS CZARNI SUCHA GÓRA 1:1 TS ISKRA LASOWICE zobacz ›
20  2018-04-21 UKS UNIA STRZYBNICA KS CZARNI SUCHA GÓRA 17:00
20  2018-04-21 TS ISKRA LASOWICE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 17:00
20  2018-04-21 GKS ROZBARK BYTOM KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 17:00
20  2018-04-21 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE LKS ORZEŁ KOTY 17:00
20  2018-04-21 LKS SOKÓŁ ORZECH KS PIEKARY 17:00
20  2018-04-21 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS TEMPO STOLARZOWICE 17:00
20  2018-04-21 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE SILESIA II MIECHOWICE 17:00
20  2018-04-21 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 17:00
21  2018-04-25 UKS UNIA STRZYBNICA KS NITRON KRUPSKI MŁYN 16:30
21  2018-04-25 LKS TEMPO STOLARZOWICE LKS SOKÓŁ ORZECH 16:30
21  2018-04-25 KS PIEKARY LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 16:30
21  2018-04-25 SILESIA II MIECHOWICE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 16:30
21  2018-04-25 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 16:30
21  2018-04-25 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE TS ISKRA LASOWICE 16:30
21  2018-04-25 LKS ORZEŁ KOTY GKS ROZBARK BYTOM 16:30
21  2018-04-25 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS CZARNI SUCHA GÓRA 16:30
22  2018-04-28 UKS UNIA STRZYBNICA DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 13:00
22  2018-04-28 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 13:00
22  2018-04-28 TS ISKRA LASOWICE LKS ORZEŁ KOTY 16:00
22  2018-04-28 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE KS PIEKARY 16:00
22  2018-04-28 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE LKS TEMPO STOLARZOWICE 16:00
22  2018-04-28 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE SILESIA II MIECHOWICE 11:00
22  2018-04-28 GKS ROZBARK BYTOM ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 16:00
22  2018-04-28 LKS SOKÓŁ ORZECH KS NITRON KRUPSKI MŁYN 17:00
23  2018-05-05 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS UNIA STRZYBNICA 16:00
23  2018-05-05 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 16:00
23  2018-05-05 LKS TEMPO STOLARZOWICE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 16:00
23  2018-05-05 KS PIEKARY GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 16:00
23  2018-05-05 SILESIA II MIECHOWICE GKS ROZBARK BYTOM 16:00
23  2018-05-05 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA TS ISKRA LASOWICE 16:00
23  2018-05-05 LKS ORZEŁ KOTY KS CZARNI SUCHA GÓRA 16:00
23  2018-05-05 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 16:00
24  2018-05-12 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 14:00
24  2018-05-12 UKS UNIA STRZYBNICA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 15:00
24  2018-05-12 KS CZARNI SUCHA GÓRA ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 15:00
24  2018-05-12 GKS ROZBARK BYTOM KS PIEKARY 15:00
24  2018-05-12 LKS TEMPO STOLARZOWICE GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 15:00
24  2018-05-12 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE LKS SOKÓŁ ORZECH 15:00
24  2018-05-12 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS ORZEŁ KOTY 16:00
24  2018-05-12 TS ISKRA LASOWICE SILESIA II MIECHOWICE 11:00
25  2018-05-19 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE UKS UNIA STRZYBNICA 15:00
25  2018-05-19 LKS SOKÓŁ ORZECH LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 15:00
25  2018-05-19 KS NITRON KRUPSKI MŁYN GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 15:00
25  2018-05-19 LKS TEMPO STOLARZOWICE GKS ROZBARK BYTOM 15:00
25  2018-05-19 KS PIEKARY TS ISKRA LASOWICE 15:00
25  2018-05-19 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 15:00
25  2018-05-19 LKS ORZEŁ KOTY KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 15:00
25  2018-05-19 SILESIA II MIECHOWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA 15:00
26  2018-05-26 UKS UNIA STRZYBNICA LKS ORZEŁ KOTY 15:00
26  2018-05-26 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS PIEKARY 15:00
26  2018-05-26 TS ISKRA LASOWICE LKS TEMPO STOLARZOWICE 15:00
26  2018-05-26 GKS ROZBARK BYTOM KS NITRON KRUPSKI MŁYN 15:00
26  2018-05-26 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE LKS SOKÓŁ ORZECH 15:00
26  2018-05-26 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 15:00
26  2018-05-26 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA SILESIA II MIECHOWICE 11:00
26  2018-05-26 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 15:00
27  2018-05-30 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE UKS UNIA STRZYBNICA 14:00
27  2018-05-30 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 14:00
27  2018-05-30 LKS SOKÓŁ ORZECH GKS ROZBARK BYTOM 14:00
27  2018-05-30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN TS ISKRA LASOWICE 14:00
27  2018-05-30 KS PIEKARY DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 14:00
27  2018-05-30 SILESIA II MIECHOWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 14:00
27  2018-05-30 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA LKS ORZEŁ KOTY 14:00
27  2018-05-30 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA 14:00
28  2018-06-02 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE KS PIEKARY 13:00
28  2018-06-02 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS TEMPO STOLARZOWICE 13:00
28  2018-06-02 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS NITRON KRUPSKI MŁYN 13:00
28  2018-06-02 TS ISKRA LASOWICE LKS SOKÓŁ ORZECH 13:00
28  2018-06-02 GKS ROZBARK BYTOM LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 13:00
28  2018-06-02 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE 13:00
28  2018-06-02 LKS ORZEŁ KOTY SILESIA II MIECHOWICE 11:00
28  2018-06-02 UKS UNIA STRZYBNICA ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 13:00
29  2018-06-09 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE UKS UNIA STRZYBNICA 13:00
29  2018-06-09 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE GKS ROZBARK BYTOM 13:00
29  2018-06-09 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE TS ISKRA LASOWICE 13:00
29  2018-06-09 LKS SOKÓŁ ORZECH KS CZARNI SUCHA GÓRA 13:00
29  2018-06-09 KS NITRON KRUPSKI MŁYN DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 13:00
29  2018-06-09 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 13:00
29  2018-06-09 KS PIEKARY LKS ORZEŁ KOTY 13:00
29  2018-06-09 SILESIA II MIECHOWICE ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 13:00
30  2018-06-16 ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA KS PIEKARY 13:00
30  2018-06-16 LKS ORZEŁ KOTY LKS TEMPO STOLARZOWICE 13:00
30  2018-06-16 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS NITRON KRUPSKI MŁYN 13:00
30  2018-06-16 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS SOKÓŁ ORZECH 13:00
30  2018-06-16 KS CZARNI SUCHA GÓRA LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 13:00
30  2018-06-16 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE TS ISKRA LASOWICE 13:00
30  2018-06-16 GKS ROZBARK BYTOM GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE 13:00
30  2018-06-16 UKS UNIA STRZYBNICA SILESIA II MIECHOWICE 13:30

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-15 TS ISKRA LASOWICE 1:2 Orzeł Nakło ¦l±skie zobacz ›

Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS CZARNI SUCHA GÓRATS ISKRA LASOWICE
KS CZARNI SUCHA GÓRA 1:1 TS ISKRA LASOWICE
2018-04-15, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
UKS UNIA STRZYBNICA 0:3 LKS TEMPO STOLARZOWICE
KS PIEKARY 1:1 KS NITRON KRUPSKI MŁYN
SILESIA II MIECHOWICE 0:3 LKS SOKÓŁ ORZECH
ORKAN DˇBRÓWKA WIELKA 0:0 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE
LKS ORZEŁ KOTY 1:3 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ¦LˇSKIE
KS GÓRNIK BOBROWNIKI ¦LˇSKIE 1:1 GKS ANDALUZJA PIEKARY ¦LˇSKIE
DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 6:3 GKS ROZBARK BYTOM
KS CZARNI SUCHA GÓRA 1:1 TS ISKRA LASOWICE

Statystyki drużyny

Buttony

Facebook