TS ISKRA LASOWICE - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-06-11 FESTYN LASOWICKI
  • 2018-05-17 Dobra passa trwa.
  • 2018-03-23 Smutna wiadomość dla sympatyków piłki nożnej.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS PIEKARY 3:2
  • LKS ORZEŁ KOTY - LKS TEMPO STOLARZOWICE 2:4
  • KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1:2
  • DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:2
  • KS CZARNI SUCHA GÓRA - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 3:2
  • LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE 3:0
  • GKS ROZBARK BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2:2
  • UKS UNIA STRZYBNICA - SILESIA II MIECHOWICE 5:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Losowa galeria

Iskra Lasowice 0:1 Olimpia Boruszowice
Ładowanie...

Kalendarium

18

06-2018

pon.

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 331, wczoraj: 386
ogółem: 908 479

statystyki szczegółowe

Prawa autorskie ©

Sezon 2008/2009

 

Tabela ligowa

Sezon: 2008/2009

Poz.

Nazwa drużyny

Meczy

Punktów

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki

Bilans
bramkowy

1. KS Piekary Śląskie2866213475 - 2550
2. Naprzód Wieszowa2861194566 - 2541
3. ŁKS Łagiewniki2860193665 - 3332
4. Tęcza Zendek2856175673 - 4429
5. TS ISKRA LASOWICE2853158556 - 3521
6. Iskra Połomia28501621069 - 5316
7. Nitron Krupski Młyn28461441061 - 4120
8. Gwarek II Tarnowskie Góry2832951455 - 56-1
9. GKS Rozbark Bytom28321021646 - 51-5
10. Zgoda Repty Śląskie2831941537 - 59-22
11. Orzeł II Nakło Śląskie28301001845 - 64-19
12. Przyszłość Nowe Chechło2827761542 - 64-22
13. Andaluzja II Brzozowice- Kamień2822641835 - 70-35
14. Olimpia Boruszowice2820551841 - 79-38
15. Nadzieja Bytom2815432123 - 90-67


Rozgrywki Ligowe

 

Kol.DataDrużyna 1WynikDrużyna 2
31 2009-06-13Zgoda Repty Śląskie0:1TS ISKRA LASOWICE
30 2009-06-10Gwarek II Tarnowskie Góry2:2TS ISKRA LASOWICE
29 2009-06-06TS ISKRA LASOWICE1:1KS Piekary Śląskie
28 2009-05-30TS ISKRA LASOWICE1:0Nitron Krupski Młyn
27 2009-05-23GKS Rozbark Bytom1:1TS ISKRA LASOWICE
26 2009-05-20Olimpia Boruszowice0:3TS ISKRA LASOWICE
25 2009-05-16TS ISKRA LASOWICE2:0Nadzieja Bytom
24 2009-05-10Andaluzja II Brzozowice- Kamień0:1TS ISKRA LASOWICE
23 2009-05-02TS ISKRA LASOWICE2:2Przyszłość Nowe Chechło
22 2009-04-25Orzeł II Nakło Śląskie0:3TS ISKRA LASOWICE
21 2009-04-18TS ISKRA LASOWICE2:0Tęcza Zendek
19 2009-04-04TS ISKRA LASOWICE0:0Naprzód Wieszowa
17 2008-11-15TS ISKRA LASOWICE0:3ŁKS Łagiewniki
16 2008-11-11Iskra Połomia3:1TS ISKRA LASOWICE
14 2008-10-25TS ISKRA LASOWICE1:1Gwarek II Tarnowskie Góry
13 2008-10-18KS Piekary Śląskie3:0TS ISKRA LASOWICE
12 2008-10-11Nitron Krupski Młyn4:6TS ISKRA LASOWICE
11 2008-10-04TS ISKRA LASOWICE3:1GKS Rozbark Bytom
10 2008-09-28Nadzieja Bytom1:7TS ISKRA LASOWICE
2008-09-20TS ISKRA LASOWICE3:1Andaluzja II Brzozowice- Kamień
2008-09-13Przyszłość Nowe Chechło2:3TS ISKRA LASOWICE
2008-09-10TS ISKRA LASOWICE1:5Orzeł II Nakło Śląskie
2008-09-07Tęcza Zendek1:0TS ISKRA LASOWICE
2008-08-30TS ISKRA LASOWICE0:0Zgoda Repty Śląskie
2008-08-23Naprzód Wieszowa2:3TS ISKRA LASOWICE
2008-08-20TS ISKRA LASOWICE1:1Olimpia Boruszowice
2008-08-16ŁKS Łagiewniki1:2TS ISKRA LASOWICE
2008-08-09TS ISKRA LASOWICE6:0Iskra Połomia


Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

 

DataDrużyna 1WynikDrużyna 2
2009-03-21TS ISKRA LASOWICE3:1Nadzieja Bytom
2009-03-07TS ISKRA LASOWICE3:0Sokół Orzech
2009-02-22Nadzieja Bytom2:0TS ISKRA LASOWICE
2009-02-08TS ISKRA LASOWICE3:1Naprzód Wieszowa


Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Sezon: 2008/2009


Lp.Nazwisko i imięPozycjaMeczeBramkiAsystyŁączny czas gryCzas gry/mecz
1.Adam Borzęckipomocnik8000065582
2.Adrian Bieńobrońca7001037053
3.Antoni Beśkanapastnik7101032046
4.Bartosz Skłymnapastnik17100090053
5.Damian Domogałanapastnik142010114082
6.Damian Puchnapastnik2316120189683
7.Danuta Domogaław-ce prezes, kierownik drużyny0000000
8.Dawid Pilak obrońca254031217688
9.Dawid Sołtyseknapastnik100009090
10.Grzegorz WarcabaTrener0000000
11.Józef Beśkanapastnik10100063063
12.Kamil Kowalczykpomocnik231000168974
13.Kamil Respondekbramkarz100002828
14.Łuksz Domogałapomocnik180021107160
15.Maciej Walczyknapastnik5200024349
16.Marcin Drzyźlaobrońca/pomocnik1000000
17.Marcin Jensczokpomocnik13001082464
18.Marcin Siwyobrońca/pomocnik252000220589
19.Marek Jakoktochcebramkarz180000152585
20.Mariusz Partykanapastnik0000000
21.Mateusz Kęszyckipomocnik/napastnik2513010218088
22.Michał Panuśobrońca/pomocnik242020208587
23.Paweł Sołoduchabramkarz11000087780
24.Radosław Czerneckiobrońca20000126
25.Robert Kucharzakobrońca/pomocnik236000185081
26.Sebastian Skrzypekobrońca/pomocnik5000013527
27.Szymon Kandziora obrońca240000214090
28.Tobiasz Domogałapomocnik/napastnik13100030524
29.Tomasz Czornikobrońca100002020
  
 

Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 3:0 TS ISKRA LASOWICE
2018-06-16, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:2 KS PIEKARY
LKS ORZEŁ KOTY 2:4 LKS TEMPO STOLARZOWICE
KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:2 KS NITRON KRUPSKI MŁYN
DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1:2 LKS SOKÓŁ ORZECH
KS CZARNI SUCHA GÓRA 3:2 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 3:0 TS ISKRA LASOWICE
GKS ROZBARK BYTOM 2:2 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE
UKS UNIA STRZYBNICA 5:1 SILESIA II MIECHOWICE

Statystyki drużyny

Buttony

Facebook