• Aktualności:
  • 2017-08-16 Startujemy
  • 2017-06-22 FESTYN LASOWICKI
  • 2017-04-01 Porażka na start.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS PIEKARY - ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2:0
  • LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS ORZEŁ KOTY 2:2
  • KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS CZARNI SUCHA GÓRA 0:2
  • LKS SOKÓŁ ORZECH - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:1
  • LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - KS CZARNI SUCHA GÓRA 2:3
  • TS ISKRA LASOWICE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2:5
  • GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - GKS ROZBARK BYTOM 2:3
  • SILESIA II MIECHOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA 4:1

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Iskra Połomia 4:2 Iskra Lasowice

Kolejny sukces

• autor: Admin, 2011-09-24 19:09

Iskrze Lasowice udało się zatrzymać świetnie spisujący się jak na razie zespół  LKS Żyglin.

Relacja

Zawodnicy z Lasowic często lubią sprawiać niespodzianki w szczególności gdy mecz jest z teoretycznie silniejszym rywalem. Tym razem nie było inaczej. Od pierwszego gwizdka sędziego było widać, że obu ekipą nie będzie łatwo w tym spotkaniu wywalczyć 3 punktów. Dzięki temu mogliśmy oglądać naprawdę ciekawy mecz obfitujący w wiele efektownych akcji.

Początek spotkania należał do podopiecznych Andrzeja Kluby i to oni właśnie stworzyli kilka groźnych sytuacji po których mógł paść gol jednak zabrakło precyzyjnego wykończenia. Kolejne minuty to zmienna przewaga drużyn na boisku. Mimo to trzeba przyznać, że na brak dobrych akcji nie mogliśmy narzekać. Niestety brakowało im ostatecznego wykończenia w postaci bramki. Wszystko wskazywało na to, że wynik do przerwy nie ulegnie zmianie jednak w 43 minucie Michał Panuś wykorzystał błąd obrony gości, „dopadł” piłkę w polu karnym i z bliskiej odległości „wpakował” ją do siatki dając jedno bramkowe prowadzenie Iskrze.

Po zmianie stron podobnie jak w pierwszej części spotkania inicjatywę przejęły Lasowice. Na efekty nie czekaliśmy długo, bo już w 47 minucie Iskra prowadziła 2:0 po bramce, którą strzelił Józef Beśka bezpośrednio z rzutu rożnego ( z małą pomocą bramkarza gości). Odpowiedź Żyglina na tego gola była natychmiastowa. W 48 minucie napastnik LKS’u wykorzystał błąd obrony Lasowic i efektownym strzałem zza „szesnastki” pokonał Marka Jakoktochce. Po tej bramce goście śmielej ruszyli do ataku, jednak zawodnicy Iskry jeszcze bardziej starali się aby nie stracić gola a przy okazji zdobyć kolejnego. Ta sztuka udała się w 70 minucie, kiedy to po celnym podaniu Mateusza Kęszyckiego futbolówkę w polu karnym przyjął Achi Vincent De Paul i bez problemów pokonał bramkarza LKS’u ustalając jednocześnie wynik spotkania na 3:1.

autor: ~anonim 2011-09-29 18:30:07

avatar wszyscy liczymy ze iskra sprawi kolejną niespodzianke w kolejnym meczu;)rn

TS ISKRA LASOWICE 2:5 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
2017-11-18, 13:00:00