TS ISKRA LASOWICE - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-08-16 Rozpoczynamy sezon 18/19
  • 2018-05-17 Dobra passa trwa.
  • 2018-03-23 Smutna wiadomość dla sympatyków piłki nożnej.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 4:0
  • LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - TS ISKRA LASOWICE 2:1
  • LKS TEMPO STOLARZOWICE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2:1
  • KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE - KS PIEKARY 2:0
  • LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - GKS ROZBARK BYTOM 0:0
  • ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE II 2:0
  • KS CZARNI SUCHA GÓRA - UKS UNIA STRZYBNICA 3:5
  • DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1:0
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS TEMPO STOLARZOWICE
UKS UNIA STRZYBNICA - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE
KS PIEKARY - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC
GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE
LKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA
TS ISKRA LASOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN
GKS ROZBARK BYTOM - ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA
HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE II - KS CZARNI SUCHA GÓRA

Losowa galeria

Iskra Lasowice 3:2 Nadzieja Bytom
Ładowanie...

Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 312, wczoraj: 185
ogółem: 944 797

statystyki szczegółowe

Prawa autorskie ©

Aktualności

Juniorzy

  • autor: Admin, 2012-08-13 11:51

Terminarz rozgrywek juniorów grupa II

Kolejka: 1 w dniu 02-09-2012

1

UKS UNIA STRZYBNICA

- KS NITRON KRUPSKIMŁYN

 

11:00

 

 

2

TS ISKRA LASOWICE

- LKS ORZEŁ MIEDARY

 

11:00

 

 

3

LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

- LKS SOKÓŁ ORZECH

 

11:00

 

 

4

LKS TEMPO STOLARZOWICE

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

5

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

- LKS ZGODA REPTY

 

11:00

 

 

Kolejka: 2 w dniu 09-09-2012

6

LKS ZGODA REPTY

- KS NITRON KRUPSKI MŁYN

 

11:00

 

 

7

LKS TEMPO STOLARZOWICE

- LKS NAPRZÓD WIESZOWA

 

11:00

 

 

8

LKS SOKÓŁ ORZECH

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

9

LKS ORZEŁ MIEDARY

- LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

 

11:00

 

 

10

UKS UNIA STRZYBNICA

- TS ISKRA LASOWICE

 

11:00

 

 

Kolejka: 3 w dniu 16-09-2012

11

TS ISKRA LASOWICE

- KS NITRON KRUPSKI MŁYN

 

11:00

 

 

12

LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

- UKS UNIA STRZYBNICA

 

11:00

 

 

13

LKS ORZEŁ MIEDARY

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

14

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

- LKS SOKÓŁ ORZECH

 

11:00

 

 

15

LKS ZGODA REPTY

- LKS TEMPO STOLARZOWICE

 

11:00

 

 

Kolejka: 4 w dniu 23-09-2012

16

KS NITRON KRUPSKI MŁYN

- LKS TEMPO STOLARZOWICE

 

11:00

 

 

17

LKS SOKÓŁ ORZECH

- LKS ZGODA REPTY

 

11:00

 

 

18

LKS ORZEŁ MIEDARY

- LKS NAPRZÓD WIESZOWA

 

11:00

 

 

19

UKS UNIA STRZYBNICA

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

20

TS ISKRA LASOWICE

- LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

 

11:00

 

 

Kolejka: 5 w dniu 30-09-2012

21

LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

- KS NITRON KRUPSKI MŁYN

 

11:00

 

 

22

TS ISKRA LASOWICE

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

23

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

- UKS UNIA STRZYBNICA

 

11:00

 

 

24

LKS ZGODA REPTY

- LKS ORZEŁ MIEDARY

 

11:00

 

 

25

LKS TEMPO STOLARZOWICE

- LKS SOKÓŁ ORZECH

 

11:00

 

 

Kolejka: 6 w dniu 07-10-2012

26

KS NITRON KRUPSKI MŁYN

- LKS SOKÓŁ ORZECH

 

11:00

 

 

27

LKS ORZEŁ MIEDARY

- LKS TEMPO STOLARZOWICE

 

11:00

 

 

28

UKS UNIA STRZYBNICA

- LKS ZGODA REPTY

 

11:00

 

 

29

TS ISKRA LASOWICE

- LKS NAPRZÓD WIESZOWA

 

11:00

 

 

30

LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

Kolejka: 7 w dniu 14-10-2012

31

KS NITRON KRUPSKI MŁYN

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

32

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

- LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

 

11:00

 

 

33

LKS ZGODA REPTY

- TS ISKRA LASOWICE

 

11:00

 

 

34

LKS TEMPO STOLARZOWICE

- UKS UNIA STRZYBNICA

 

11:00

 

 

35

LKS SOKÓŁ ORZECH

- LKS ORZEŁ MIEDARY

 

11:00

 

 

Kolejka: 8 w dniu 21-10-2012

36

KS NITRON KRUPSKI MŁYN

- LKS ORZEŁ MIEDARY

 

11:00

 

 

37

UKS UNIA STRZYBNICA

- LKS SOKÓŁ ORZECH

 

11:00

 

 

38

TS ISKRA LASOWICE

- LKS TEMPO STOLARZOWICE

 

11:00

 

 

39

LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

- LKS ZGODA REPTY

 

11:00

 

 

40

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

Kolejka: 9 w dniu 28-10-2012

41

KS NITRON KRUPSKI MŁYN

- LKS NAPRZÓD WIESZOWA

 

11:00

 

 

42

LKS ZGODA REPTY

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

43

LKS TEMPO STOLARZOWICE

- LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

 

11:00

 

 

44

LKS SOKÓŁ ORZECH

- TS ISKRA LASOWICE

 

11:00

 

 

45

LKS ORZEŁ MIEDARY

- UKS UNIA STRZYBNICA

 

11:00

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [2119]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS OLIMPIA BORUSZOWICETS ISKRA LASOWICE
LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2:1 TS ISKRA LASOWICE
2018-08-25, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
KS NITRON KRUPSKI MŁYN 4:0 LKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2:1 TS ISKRA LASOWICE
LKS TEMPO STOLARZOWICE 2:1 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE
KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE 2:0 KS PIEKARY
LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 0:0 GKS ROZBARK BYTOM
ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2:0 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE II
KS CZARNI SUCHA GÓRA 3:5 UKS UNIA STRZYBNICA
DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1:0 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE

Statystyki drużyny

Buttony

Facebook