TS ISKRA LASOWICE - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2017-08-16 Startujemy
  • 2017-06-22 FESTYN LASOWICKI
  • 2017-04-01 Porażka na start.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS PIEKARY - ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2:0
  • LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS ORZEŁ KOTY 2:2
  • KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS CZARNI SUCHA GÓRA 0:2
  • LKS SOKÓŁ ORZECH - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:1
  • LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - KS CZARNI SUCHA GÓRA 2:3
  • TS ISKRA LASOWICE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2:5
  • GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - GKS ROZBARK BYTOM 2:3
  • SILESIA II MIECHOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA 4:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Losowa galeria

Iskra Lasowice 2:3 TS Tarnowiczanka
Ładowanie...

Kalendarium

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

28

02-2018

środa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 262, wczoraj: 222
ogółem: 891 439

statystyki szczegółowe

Prawa autorskie ©

Aktualności

Juniorzy

  • autor: Admin, 2012-08-13 11:51

Terminarz rozgrywek juniorów grupa II

Kolejka: 1 w dniu 02-09-2012

1

UKS UNIA STRZYBNICA

- KS NITRON KRUPSKIMŁYN

 

11:00

 

 

2

TS ISKRA LASOWICE

- LKS ORZEŁ MIEDARY

 

11:00

 

 

3

LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

- LKS SOKÓŁ ORZECH

 

11:00

 

 

4

LKS TEMPO STOLARZOWICE

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

5

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

- LKS ZGODA REPTY

 

11:00

 

 

Kolejka: 2 w dniu 09-09-2012

6

LKS ZGODA REPTY

- KS NITRON KRUPSKI MŁYN

 

11:00

 

 

7

LKS TEMPO STOLARZOWICE

- LKS NAPRZÓD WIESZOWA

 

11:00

 

 

8

LKS SOKÓŁ ORZECH

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

9

LKS ORZEŁ MIEDARY

- LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

 

11:00

 

 

10

UKS UNIA STRZYBNICA

- TS ISKRA LASOWICE

 

11:00

 

 

Kolejka: 3 w dniu 16-09-2012

11

TS ISKRA LASOWICE

- KS NITRON KRUPSKI MŁYN

 

11:00

 

 

12

LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

- UKS UNIA STRZYBNICA

 

11:00

 

 

13

LKS ORZEŁ MIEDARY

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

14

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

- LKS SOKÓŁ ORZECH

 

11:00

 

 

15

LKS ZGODA REPTY

- LKS TEMPO STOLARZOWICE

 

11:00

 

 

Kolejka: 4 w dniu 23-09-2012

16

KS NITRON KRUPSKI MŁYN

- LKS TEMPO STOLARZOWICE

 

11:00

 

 

17

LKS SOKÓŁ ORZECH

- LKS ZGODA REPTY

 

11:00

 

 

18

LKS ORZEŁ MIEDARY

- LKS NAPRZÓD WIESZOWA

 

11:00

 

 

19

UKS UNIA STRZYBNICA

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

20

TS ISKRA LASOWICE

- LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

 

11:00

 

 

Kolejka: 5 w dniu 30-09-2012

21

LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

- KS NITRON KRUPSKI MŁYN

 

11:00

 

 

22

TS ISKRA LASOWICE

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

23

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

- UKS UNIA STRZYBNICA

 

11:00

 

 

24

LKS ZGODA REPTY

- LKS ORZEŁ MIEDARY

 

11:00

 

 

25

LKS TEMPO STOLARZOWICE

- LKS SOKÓŁ ORZECH

 

11:00

 

 

Kolejka: 6 w dniu 07-10-2012

26

KS NITRON KRUPSKI MŁYN

- LKS SOKÓŁ ORZECH

 

11:00

 

 

27

LKS ORZEŁ MIEDARY

- LKS TEMPO STOLARZOWICE

 

11:00

 

 

28

UKS UNIA STRZYBNICA

- LKS ZGODA REPTY

 

11:00

 

 

29

TS ISKRA LASOWICE

- LKS NAPRZÓD WIESZOWA

 

11:00

 

 

30

LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

Kolejka: 7 w dniu 14-10-2012

31

KS NITRON KRUPSKI MŁYN

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

32

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

- LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

 

11:00

 

 

33

LKS ZGODA REPTY

- TS ISKRA LASOWICE

 

11:00

 

 

34

LKS TEMPO STOLARZOWICE

- UKS UNIA STRZYBNICA

 

11:00

 

 

35

LKS SOKÓŁ ORZECH

- LKS ORZEŁ MIEDARY

 

11:00

 

 

Kolejka: 8 w dniu 21-10-2012

36

KS NITRON KRUPSKI MŁYN

- LKS ORZEŁ MIEDARY

 

11:00

 

 

37

UKS UNIA STRZYBNICA

- LKS SOKÓŁ ORZECH

 

11:00

 

 

38

TS ISKRA LASOWICE

- LKS TEMPO STOLARZOWICE

 

11:00

 

 

39

LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

- LKS ZGODA REPTY

 

11:00

 

 

40

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

Kolejka: 9 w dniu 28-10-2012

41

KS NITRON KRUPSKI MŁYN

- LKS NAPRZÓD WIESZOWA

 

11:00

 

 

42

LKS ZGODA REPTY

- LKS TĘCZA ZENDEK

 

11:00

 

 

43

LKS TEMPO STOLARZOWICE

- LKS UNIA ŚWIERKLANIEC

 

11:00

 

 

44

LKS SOKÓŁ ORZECH

- TS ISKRA LASOWICE

 

11:00

 

 

45

LKS ORZEŁ MIEDARY

- UKS UNIA STRZYBNICA

 

11:00

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [2053]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

TS ISKRA LASOWICE 2:5 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
2017-11-18, 13:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
KS PIEKARY 2:0 ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA
LKS TEMPO STOLARZOWICE 2:2 LKS ORZEŁ KOTY
KS NITRON KRUPSKI MŁYN 0:2 KS CZARNI SUCHA GÓRA
LKS SOKÓŁ ORZECH 3:1 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA
LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2:3 KS CZARNI SUCHA GÓRA
TS ISKRA LASOWICE 2:5 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2:3 GKS ROZBARK BYTOM
SILESIA II MIECHOWICE 4:1 UKS UNIA STRZYBNICA

Statystyki drużyny

Buttony

Facebook