Dobry początek

• autor: Ziora_90, 2015-05-04 09:44

ISKRA LASOWICE - Tempo Stolarzowice 2:0 (0:0)

W sobotę do Lasowic przyjechała drużyna Tempa Stolażowice która ma na koncie 6 oczek więc wiedzieliśmy że łatwo nie będzie .

W pierwszej połowie w naszym polu kranym zagrywa ręką Klich sędzia bez wachania wskazuje na wapno do piłki podchodzi gracz Tempa Skwarek i ... nie trafia nawet w bramkę mamy nadal 0:0, w tej połowie goście mieli kilka ciekawych sytuacji, u nas natomiast z 3 metrów z główki nie trafia Malec a najlepszą sytuacje w tej połowie marnuje Ufo . Na przerwę schodzimy z wynikiem 0-0 .

Druga połowe oba zespoły zaczynają w nastawieniu bojowym goście marnują bardzo dobrą sytuacje a chwilę później za pola karnego uderza Polis i bramkarz wybija piłkę na rzut rożny, po wrzutce z rzutu rożnego piłka trafia w ręke zawodnika ze Stolarzowic i tym razem wapno dla naszej ekipy, piłke na 11 metrze ustawia Polis i ... strzela prosto w bramkarza, chwilę później protesty zawodnika który dostał w ręke sędzia gwiżdze i z około 11 metra dostajemy rzut wolny pośredni, lecz kolejny raz Polis nie zamienia dogodnej sytuacji na bramkę, ale jak to się mówi ''co się odwlecze to nie uciecze'' w 80 minucie Maciek Polis mija trzech zadowników Tempa i strzela w długi róg i mamy 1:0 !!!!!!!! . Dwie minuty później po rzucie rożnym doskonałą sytuacje marnuje Tempo ich zawodnik nie trafia z 2 metrów w bramkę . W 87 minucie bramkarz gości źle wybija piłkę a ta trafia pod nogi Ziory i ten jest faulowany przez bramkarza a sędzia trzeci raz w tym meczu wskazuje na wapno , tym razem do karnego podchodzi nasz Kapitan i pewnym strzałem pokonuje bramkarza 2:0 !!!!!! . Chwilę później ostatni gwizdek sędziego Frocha który sam przyznał że ''to był dziwny mecz''

3 punkty trafiają na nasze konto, w drugiej połowie pokazaliśmy że możemy wygrać z każdym wystarczy chcieć ! W następnej kolejce po punkty udamy się do Zendka i zagramy z tamtejszą Tęczą i chyba wszyscy wiedzą że zawsze mecze z tą drużyną są bardzo ciężkie ... ale damy rade :)
Obecnie zajmujemy drugą lokate ze stratą jednego punktu do drużyny Orkanu Dąbrówka Wielka .