TS ISKRA LASOWICE - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

TS ISKRA LASOWICE   LKS TEMPO STOLARZOWICE
2018-05-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
UKS UNIA STRZYBNICA - LKS ORZEŁ KOTY
KS CZARNI SUCHA GÓRA - KS PIEKARY
TS ISKRA LASOWICE - LKS TEMPO STOLARZOWICE
GKS ROZBARK BYTOM - KS NITRON KRUPSKI MŁYN
GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE
DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - SILESIA II MIECHOWICE
KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

Losowa galeria

Iskra Lasowice 3:0 Nadzieja Bytom.
Ładowanie...

Kalendarium

26

05-2018

sobota

TS ISKRA LASOWICE - LKS TEMPO STOLARZOWICE - 17:00

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TS ISKRA LASOWICE - 18:00

31

05-2018

czwartek

01

06-2018

piątek

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 142, wczoraj: 41
ogółem: 903 917

statystyki szczegółowe

Prawa autorskie ©

Aktualności

Startujemy.

  • autor: tomecki18, 2010-08-02 11:36

Poznaliśmy terminarz rozgrywek Mistrzowskie Klasy B na sezon 2010/2011

Pierwsze spotkania już 07.08.2010.

Dnia 7 sierpnia 2010 r., godz. 17:00 (sobota)
G.K.S. Rozbark – Andaluzja Piekary
Przyszłość Nowe Chechło – Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice – Piast Ożarowice II
Orzeł Bobrowniki – Arki Bożka

Dnia 8 sierpnia 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Gwarek Tarnowskie Góry II – Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice – Rodło Górniki
Iskra Połomia – Tęcza Zendek

Dnia 8 sierpnia 2010 r., godz. 17:00 (niedziela)
Zgoda Repty – Naprzód Wieszowa



Dnia 14 sierpnia 2010 r., godz. 17:00 (sobota)
Naprzód Wieszowa – Olimpia Boruszowice
Orzeł Bobrowniki – Tęcza Zendek
Arki Bożka – Przyszłość Nowe Chechło
Nitron Krupski Młyn – Iskra Połomia

Dnia 15 sierpnia 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Andaluzja Piekary – Gwarek Tarnowskie Góry II
Nadzieja Bytom – Iskra Lasowice
Piast Ożarowice II – Zgoda Repty

Dnia 15 sierpnia 2010 r., godz. 17:00 (niedziela)
Rodło Górniki – G.K.S. Rozbark



Dnia 18 sierpnia 2010 r., godz. 17:30 (środa)
Zgoda Repty – Nadzieja Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry II – Rodło Górniki
Andaluzja Piekary – Nitron Krupski Młyn
Orzeł Bobrowniki – Iskra Połomia
Olimpia Boruszowice – Piast Ożarowice II
G.K.S. Rozbark – Naprzód Wieszowa
Przyszłość Nowe Chechło – Tęcza Zendek
Iskra Lasowice – Arki Bożka


Dnia 21 sierpnia 2010 r., godz. 17:00 (sobota)
Naprzód Wieszowa – Gwarek Tarnowskie Góry II
Iskra Lasowice – Tęcza Zendek
Arki Bożka – Zgoda Repty
Nitron Krupski Młyn – Orzeł Bobrowniki

Dnia 22 sierpnia 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Nadzieja Bytom – Olimpia Boruszowice
Iskra Połomia – Przyszłość Nowe Chechło
Piast Ożarowice II – G.K.S. Rozbark

Dnia 22 sierpnia 2010 r., godz. 17:00 (niedziela)
Rodło Górniki – Andaluzja Piekary


Dnia 28 sierpnia 2010 r., godz. 17:00 (sobota)
G.K.S. Rozbark – Nadzieja Bytom
Przyszłość Nowe Chechło – Orzeł Bobrowniki
Iskra Lasowice – Iskra Połomia

Dnia 29 sierpnia 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Gwarek Tarnowskie Góry II – Piast Ożarowice II
Andaluzja Piekary – Naprzód Wieszowa
Olimpia Boruszowice – Arki Bożka

Dnia 29 sierpnia 2010 r., godz. 17:00 (niedziela)
Rodło Górniki – Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty – Tęcza Zendek


Dnia 4 września 2010 r., godz. 16:30 (sobota)
Naprzód Wieszowa – Rodło Górniki
Tęcza Zendek – Olimpia Boruszowice
Orzeł Bobrowniki – Iskra Lasowice
Arki Bożka – G.K.S. Rozbark
Nitron Krupski Młyn – Przyszłość Nowe Chechło

Dnia 5 września 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Nadzieja Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry II
Piast Ożarowice II – Andaluzja Piekary
Iskra Połomia – Zgoda Repty


Dnia 8 września 2010 r., godz. 17:00 (środa)
Naprzód Wieszowa – Nitron Krupski Młyn
G.K.S. Rozbark – Tęcza Zendek
Iskra Lasowice – Przyszłość Nowe Chechło
Zgoda Repty – Orzeł Bobrowniki
Andaluzja Piekary – Nadzieja Bytom
Olimpia Boruszowice – Iskra Połomia
Rodło Górniki – Piast Ożarowice II
Gwarek Tarnowskie Góry II – Arki Bożka


Dnia 11 września 2010 r., godz. 16:00 (sobota)
Orzeł Bobrowniki – Olimpia Boruszowice
Przyszłość Nowe Chechło – Zgoda Repty
Arki Bożka – Andaluzja Piekary
Nitron Krupski Młyn – Iskra Lasowice
Tęcza Zendek – Gwarek Tarnowskie Góry II

Dnia 12 września 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Nadzieja Bytom – Rodło Górniki
Iskra Połomia – G.K.S. Rozbark
Piast Ożarowice II – Naprzód Wieszowa

Dnia 18 września 2010 r., godz. 16:00 (sobota)
Naprzód Wieszowa – Nadzieja Bytom
G.K.S. Rozbark – Orzeł Bobrowniki


Dnia 19 września 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Gwarek Tarnowskie Góry II – Iskra Połomia
Andaluzja Piekary – Tęcza Zendek
Olimpia Boruszowice – Przyszłość Nowe Chechło
Piast Ożarowice II – Nitron Krupski Młyn

Dnia 19 września 2010 r., godz. 16:00 (niedziela)
Zgoda Repty – Iskra Lasowice
Rodło Górniki – Arki Bożka



Dnia 25 września 2010 r., godz. 16:00 (sobota)
Tęcza Zendek – Rodło Górniki
Orzeł Bobrowniki – Gwarek Tarnowskie Góry II
Przyszłość Nowe Chechło – G.K.S. Rozbark
Arki Bożka – Naprzód Wieszowa
Nitron Krupski Młyn – Zgoda Repty
Iskra Lasowice – Olimpia Boruszowice

Dnia 26 września 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Nadzieja Bytom – Piast Ożarowice II
Iskra Połomia – Andaluzja Piekary


Dnia 2 października 2010 r., godz. 15:00 (sobota)
Naprzód Wieszowa – Tęcza Zendek
G.K.S. Rozbark – Iskra Lasowice

Dnia 3 października 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Gwarek Tarnowskie Góry II – Przyszłość Nowe Chechło
Andaluzja Piekary – Orzeł Bobrowniki
Olimpia Boruszowice – Zgoda Repty
Nadzieja Bytom – Nitron Krupski Młyn
Piast Ożarowice II – Arki Bożka

Dnia 3 października 2010 r., godz. 15:00 (niedziela)
Rodło Górniki – Iskra Połomia


Dnia 9 października 2010 r., godz. 15:00 (sobota)
Tęcza Zendek – Piast Ożarowice II
Orzeł Bobrowniki – Rodło Górniki
Przyszłość Nowe Chechło – Andaluzja Piekary
Arki Bożka – Nadzieja Bytom
Nitron Krupski Młyn – Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice – Gwarek Tarnowskie Góry II

Dnia 10 października 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Iskra Połomia – Naprzód Wieszowa

Dnia 10 października 2010 r., godz. 15:00 (niedziela)
Zgoda Repty – G.K.S. Rozbark


Dnia 16 października 2010 r., godz. 15:00 (sobota)
Naprzód Wieszowa – Orzeł Bobrowniki
G.K.S. Rozbark – Olimpia Boruszowice
Nitron Krupski Młyn – Arki Bożka

Dnia 17 października 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Gwarek Tarnowskie Góry II – Zgoda Repty
Andaluzja Piekary – Iskra Lasowice
Nadzieja Bytom – Tęcza Zendek
Piast Ożarowice II – Iskra Połomia

Dnia 17 października 2010 r., godz. 15:00 (niedziela)
Rodło Górniki – Przyszłość Nowe Chechło


Dnia 23 października 2010 r., godz. 14:30 (sobota)
Tęcza Zendek – Arki Bożka
Orzeł Bobrowniki – Piast Ożarowice II
G.K.S. Rozbark – Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło – Naprzód Wieszowa
Iskra Lasowice – Rodło Górniki

Dnia 24 października 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Olimpia Boruszowice – Gwarek Tarnowskie Góry II
Nadzieja Bytom – Iskra Połomia

Dnia 24 października 2010 r., godz. 14:30 (niedziela)
Zgoda Repty – Andaluzja Piekary


Dnia 30 października 2010 r., godz. 14:00 (sobota)
Naprzód Wieszowa – Iskra Lasowice
Arki Bożka – Iskra Połomia
Nitron Krupski Młyn – Tęcza Zendek
Rodło Górniki – Zgoda Repty

Dnia 31 października 2010 r., godz. 11:00 (niedziela)
Gwarek Tarnowskie Góry II – G.K.S. Rozbark
Andaluzja Piekary – Olimpia Boruszowice
Nadzieja Bytom – Orzeł Bobrowniki
Piast Ożarowice II – Przyszłość Nowe Chechło


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [1366]
 

autor: kibel4 2010-08-02 22:02:12

Profil kibel4 w Futbolowo awans jest nasz


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS PIEKARYTS ISKRA LASOWICE
KS PIEKARY 0:1 TS ISKRA LASOWICE
2018-05-19, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 1:1 UKS UNIA STRZYBNICA
LKS SOKÓŁ ORZECH 0:0 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2:0 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE
LKS TEMPO STOLARZOWICE 1:1 GKS ROZBARK BYTOM
KS PIEKARY 0:1 TS ISKRA LASOWICE
ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 1:3 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA
LKS ORZEŁ KOTY 1:5 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE
SILESIA II MIECHOWICE 0:5 KS CZARNI SUCHA GÓRA

Statystyki drużyny

Buttony

Facebook