W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tęcza Zendek 3:3 Iskra Lasowice

Oddaj głos na swój klub

• autor: tomecki18, 2010-08-30 13:35

ZAPRASZAM DO ODDAWANIA GŁOSÓW

NA NASZ KLUB W KONKURSIE.

WIĘCEJ W ROZWINIĘCIU.

Nasz klub TS ISKRA LASOWICE zajmuje aktualnie 38 miejsce w konkursie drużyna neosport.pl, w którym do wygrania są 2 piłkarskie komplety meczowe firmy nike (koszulka + spodenki + getry) NIKE teamsport! Oprócz tego możemy wygrać zestawy piłek, a wszystkie osoby, które zagłosują na TS ISKRA LASOWICE mają prawo do zniżki 25 % na zakupy w sklepie Neosport.pl!

Zabawa polega na oddawaniu głosów na swoją ulubioną drużynę. Konkurs jest całkowicie bezpłatny i po raz trzeci został zorganizowana z myślą o kibicach i klubach piłkarskich na co dzień występujących w rozgrywkach od 3 ligi aż po C-klasę. Każdy zespół biorący udział w rywalizacji będzie miał rzeczywistą szansę na zgarnięcie nagrody głównej. Już od drugiej edycji chcąc wyrównać szanse wszystkich zespołów sklep neosport.pl utworzył bowiem dwie klasy rozrywkowe. W pierwszej grupie (1. Liga Neosport.pl) mogą wziąć drużyny występujące w 3 lidze, 4 lidze, 5 lidze oraz w ligach okręgowych, w drugiej grupie zaś (2. Liga Neosport.pl)drużyny występujące w A, B i C klasie oraz zespoły reprezentujące inne rozgrywki piłkarskie, czyli na przykład drużyny futsalowe.

Do udziału w rywalizacji zapraszamy wszystkich, którym dobro naszego klubu TS ISKRA LASOWICE leży na sercu i chcieliby wesprzeć drużynę nowymi strojami sportowymi lub futbolówkami ufundowanymi przez Neosport.pl. W pierwszej edycji konkursu wzięło udział ponad 4000 kibiców, którzy zgłosili prawie 600 klubów z różnych lig. Zwyciężyli kibice Hutnika Kraków a drużyna ta otrzymała komplet nowych strojów. Druga edycja cieszyła się znacznie większym zainteresowaniem. Walczyło prawie 1000 zespołów wspieranych przez ponad 9000 fanów.

Zapraszamy do głosowania na: http://www.neosport.pl/Druzyna-neosport-pl-cinfo-pol-161.html więcej informacji na stronach http://www.neosport.pl, kontakt w sprawie konkursu: karol.marcinkiewicz(at)neosport.pl

Bedąc na meczu nie zapomnijcie powiedzieć o konkursie innym (kibicom, zawodnikom i działaczom klubowym), jak zagłosują nasze szanse na zwyciestwo się zwiekszą.

Konkurs wspierają serwisy:

futbolowo.pl, igol.pl, sport24.pl, 11.pl, igol.fm, transfery.info, wielkopolskisport.pl, ligapolska.eu, polscykibice.com, futsal.tarnow.pl, m-gol.pl, futsal-info.pl, lubelskapilka.net

LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 3:0 TS ISKRA LASOWICE
2018-06-16, 17:00:00