Aktualności

Wysokie zwycięstwo.

• autor: tomecki18, 2010-09-22 21:05

Pewne zwycięstwo 0:6 Iskry Lasowice nad Zgodą Repty Śląskie.

Takiego wyniku nie spodziewał się chyba nikt, po dość słabszych ostatnich meczach Iskry.

Podopieczni Grzegorza Warcaby pokonali aż 0:6 drużynę Zgoda Repty Śląskie. Sam początek spotkania pokazał, że mecz zapowiada się naprawdę ciekawie. Już w 8 minucie  Iskra wyszła na prowadzenie po strzale Roberta Kucharzaka. Kolejne trafienie dołożył niespełna 10 minut później w dosyć szczęśliwy sposób Tobiasz Domogała i nie było to jego ostatnie „słowo”. W 22 minucie strzelił kolejnego gola i mieliśmy już 0:3.  Gospodarze starali się stwarzać groźne akcje jednak ich zapał został przytłumiony w 28 minucie, kiedy to bramkę zdobył ( przy dużej zasłudze Józefa Beśki) Kamil Kallas.  W tej części spotkania nie ujrzeliśmy już więcej goli. Po zmianie stron zespół z Rept  zaczął śmielej atakować na bramkę Marka Jakoktochce, jednak to my zdobywaliśmy gole. W 55 minucie piąte trafienie dołożył Marcin Siwy*, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza gospodarzy. Zgoda  nie poddawała  i za wszelką cenę próbowała  zdobyć bramkę, jednak ten mecz należał do nas. W 80 minucie powinno być już 0:6, niestety sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej przez Dawida Pilaka bramki z rzutu wolnego pośredniego,  Lecz  „co się odwlecze to nie uciecze”. W 88 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Iskry, który pewnie na gola zamienił Damian Domogała ustalając wynik meczu na 0:6. Gospodarze mieli jeszcze szansę w 90 minucie na honorowe trafienie z rzutu karnego, jednak kapitalną obrona popisał się nasz bramkarz, zachowując czyste konto w tym spotkaniu.