Aktualności

Nitron okazał się lepszy.

• autor: Admin, 2011-05-15 15:11

Iskra Lasowice przegrała 1:3 spotkanie z Nitronem Krupski Młyn.

Mecz z Nitronem od samego początku nie układał się po myśli piłkarzy Iskry. Goście dosyć szybko przejęli inicjatywę na boisku, co pozwoliło im na śmielsze ataki. Napór na bramkę Marka Jakoktochce w końcu przyniósł efekt w postaci gola i podopieczni Piotra Budzisza mogli się cieszyć z jednobramkowego prowadzenia. Zawodnicy Iskry mogli poszczycić się w pierwszej połowie jedynie kilkoma sytuacjami, które w niewielkim stopniu zagroziły bramce gości. Wynik do przerwy 0:1.

Po zmianie stron drużyna z Krupskiego Młyna w dalszym ciągu przeważała na boisku jednak podopieczni Eugeniusza Karwata stwarzali coraz to groźniejsze ataki, niestety wszystkie kończyły się fiaskiem. Dodatkowo goście wykorzystali błąd w obronie Lasowic i zdobyli kolejnego gola. Iskra nie zamierzała tak łatwo oddać tego spotkania i ruszyła śmielej na bramkę Nitronu. To zaowocowało kilkoma naprawdę efektownymi akcjami i po jednej z nich Lasowice zdobyły gola kontaktowego a dokładniej strzelił go Robert Kucharzak. Gdy wydawało się, że wyrównanie wyniku to kwestia czasu, kolejnym ładnym strzałem popisał się zawodnik gości, nie pozostawiając szans bramkarzowi gospodarzy. Jak się okazało ten gol było ostatnim w tym meczu i zespół z Lasowic musiał przełknąć "gorycz porażki"